קבוצת ינאי

���������� �������� - מתן מיתר

���������� �������� - מתן מיתר

מתן-מיתר פועלת משנת 1995 והינה חברת ה-Employee Assistance Program הראשונה והמובילה בישראל בתחום התמיכה הנפשית והסיוע הפסיכולוגי לפרט ולארגון. שרותי EAP קיימים בארצות הברית ובאירופה מזה שנים, וחברות רבות נעזרות בהם.

מתן-מיתר מספקת מגוון שירותים שמטרתם לסייע בהתמודדות העובדים ובני משפחותיהם עם מצוקות חיי היום-יום, הקשורות לסביבת החיים של הפרט, המשפחה והארגון. תפוקתם של עובדים הנמצאים במצוקה נפשית מחמת קשיים במשפחה או בעבודה נפגעת בצורה ניכרת. במידה ולא נמצא פתרון למצוקתם, גם הארגון בו הם עובדים נפגע. הפגיעה יכולה לבוא לידי ביטוי ברמת ההכנסות, או במורל ירוד.

חבילת השירותים של מתן-מיתר כוללת ייעוץ וסיוע בתחומים הבאים: ייעוץ פסיכולוגי וסוציאלי, ייעוץ כלכלי וייעוץ משפטי.

למעלה מ-50 ארגונים מכל מגזרי המשק מנויים כיום על השרות של מתן-מיתר, בהם חברות היי-טק, בנקאות, חברות טלפונים סלולאריים, חברות ממשלתיות, טכנולוגיה ותעשיה. בין לקוחותינו חברות גלובליות רבות, לפיכך התוכניות שלנו מותאמות למגוון דרישות ולסטנדרטים בינלאומיים.

במערך המטפלים של מתן-מיתר כ-300 פסיכולוגים קליניים וחינוכיים מומחים, פסיכותרפיסטים ופסיכיאטרים, בפריסה ארצית. המטפלים מוסמכים ומנוסים במתן סיוע במגוון רחב של תחומים. המטפלים פוגשים את הפונים בקליניקה הפרטית שלהם – סמוך למקום מגוריהם של הפונים – כך שתתאפשר להם נוחות מרבית.

למתן-מיתר מוקד טלפוני פעיל 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע, 364 יום בשנה. הייעוץ הטלפוני נותן מענה מקצועי מיידי וראשוני לכל מצוקה נפשית או לכל שאלה בתחום הרגשי.

קישור לאתר החברה