קבוצת ינאי

������������������������������ ������������������������������ ������������������������ - פרופיל הקבוצה

������������������������������ ������������������������������ ������������������������ - פרופיל הקבוצה

קבוצת ינאי מסייעת מזה כ-20 שנים לחברות וארגונים ישראלים להשביח את פעילותם באמצעות מכלול מקיף וייחודי של שירותי יעוץ וליווי עסקי.

כחברת בוטיק, אנו מציעים ללקוחותינו מוצר tailor-made המשלב ידע נרחב, מתודולוגיה ייחודית וכלים מקצועיים בסטנדרט המתקדם ביותר, לצד הרקע והניסיון הניהולי העשיר של הצוות המוביל, המבטיח גישה מעשית וישימה.

קבוצת ינאי, על חברות-הבת שלה,  מאפשרת ללקוחותיה ראייה רחבה וסל שירותים מקיף הכולל יעוץ אסטרטגי, יעוץ כלכלי ועסקי, שירותי בנקאות השקעות ומומחיות בתחום החקלאות.

קבוצת ינאי ביצעה לאורך השנים מאות פרויקטים עם חברות עסקיות בתחומי התעשייה, השירותים, החקלאות,עם גופי המגזר-הציבורי ועוד, במגוון רחב של פעילויות, המכוונות הן לשוק המקומי והן לשוק הגלובלי. במהלך השנים פיתחה החברה ידע והבנה ייחודיים במגוון עולמות תוכן עסקיים וארגוניים, והיכרות קרובה עם גופים ואנשי מפתח רבים לרוחב המשק הישראלי.

לקבוצת ינאי מומחיות ייחודית בעבודה עם המגזר הקיבוצי והחקלאי: הרקע האישי והניהולי של הצוות המוביל והניסיון הרב, שנצבר בעבודה עם עשרות קיבוצים ומפעלי תעשייה קיבוצית, ארגונים אזוריים וגופים חקלאיים, הופכים את קבוצת ינאי לגוף מוביל בסיוע מקצועי לקיבוצים ולמגזר החקלאי.